Hakkımızda

Biz Kimiz?

Akila, estetiksel kaygılar ile teknoloji dönemine entegre işlevsel çözümler üreten 360° dijital ajanstır.

Genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile birlikte kurumsal müşterileriyle etkileşim halinde çalışan Akila, 2010 yılından bu yana varlığını nitelik kazanarak ve kazandırarak sürdürmektedir.

Teorik üretimin hayata geçirilen projelerde büyük bir paya sahip olduğunu düşünüyor ve bu eksende fikirler üretiyoruz. Sorun tespitini ve çözümü uygulanabilirlik ile işlevsellik üzerine kurgulayarak projelere imza atmaktayız. Etik değerlerden ödün vermeyerek etkileşim halinde nitelikli bir iş süreci geliştirmek Akila ile mümkün.

Marka ihtiyacını doğru belirlemek ve ihtiyaca uygun yaratıcı ve özgün çözümler üretmekteyiz. Stratejiler geliştirir, markayı konumlandırır ve marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz. Trendleri ve yeni mecraları kullanarak markayı hedef kitlesinin olması gereken konum ile buluştururuz. Marka bilinirliğinizi artırma ve müşteri kazandırmada size hizmet veren bir dijital ajans hizmetleri Sunan, Web Site Tasarımı ve Kurulumu, reklam yönetimi, dijital pazarlama, adwords reklam yönetimi ve sosyal medya yönetimi gibi çalışmalar yürütmekteyiz.

0

Web Site

0

Mobil Uygulama

0

Grafik Tasarım

0

Dijital Pazarlama

Ekibimiz

Hasan Cem

Director

Batuhan

Developer

Mehti Mert

Art Director

Barış

Marka & Patent

Ömer

Hukuk

Sabrina

Q & A

Ahmet

Grafik & Animasyon & Video

Memo

Lokalizasyon

Serhat

Karakter Dizayn

Wolverine

3D Modelleme & Kaplama

Ens

Network Mimarı - CCNP

Sena

Proje Yöneticisi

Alexey

Yazılım - Kompleks Sistem Mimarı